Promocje dealera

Monster z tłumikiem Termignoni gratis: oferta specjalna tylko do końca lutego

2024-01-19


Do końca lutego bieżącego roku mamy dla Was wyśmienitą ofertę na modele Monster i Monster Plus. Do każdego zakupionego nowego motocykla możecie otrzymać końcówkę układu wydechowego Termignoni w cenie – bez żadnych dodatkowych kosztów!

Homologowany tłumik opracowany we współpracy z firmą Termignoni zapewnia emocje już od pierwszego spojrzenia. Włókno węglowe użyte w konstrukcji tego akcesorium jeszcze mocniej podkreśla sportowy charakter motocykla. Końcówka Termignoni poprawia nie tylko wygląd motocykla, ale też pozytywnie wpływa na wrażenia akustyczne. Jednocześnie spełnia wszystkie aktualne przepisy UE dotyczące jazdy po drogach publicznych. Końcówkę układu wydechowego o szacowanej wartości 8000 złotych dodajemy teraz do każdego nowego Monstera i Monstera Plus. Nie czekaj i zamów swój wymarzony motocykl na przyszły sezon już teraz, bo taka oferta może się już nie powtórzyć!

Promocja dotyczy wyłącznie fabrycznie nowych motocykli Monster i Monster Plus. Oferta obowiązuje do 29 lutego 2024 roku i nie łączy się z pozostałymi akcjami promocyjnymi.Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.


#Ducati #Monster #Termignoni